Távol-keleti Intézet

Cím: 1088 Budapest, Múzeum Krt. 4/F
Telefon: 411-6500 / 2028
Fax: 411-6550
Honlap: http://tavolkeletiintezet.elte.hu/
E-mail: tavolkeletint@btk.elte.hu


Vezetés

Hamar Imre Dr. intézetigazgató, egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 2954
Szoba: I. em. 15.
E-mail: hamar.imre@btk.elte.hu

Munkatársak

Békési Boglárka intézeti főelőadó
Telefon/Mellék: 2028
Szoba: B épület I. em. 15/7.
E-mail: bekesi.boglarka@btk.elte.hu
Ágai Ágnes adatkezelő (MTMT)
Telefon/Mellék: 5159
Szoba: B épület I. em. 117.
E-mail: agai.agnes@btk.elte.hu

Oktatók

Balogh Mátyás egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2041
Szoba: II. em. 202
E-mail: balogh.matyas@btk.elte.hu
Bartos Huba egyetemi docens
Telefon/Mellék: 2028
Szoba: 15/7
E-mail: bartos@caesar.elte.hu
Birtalan Ágnes egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 2952
Szoba: I. em. 212.
E-mail: birtalan.agnes@btk.elte.hu
Fajkuszné Kovács Ramóna egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 0000
Szoba: B épület 225
E-mail: kovacs.ramona@btk.elte.hu
Hidvégi Zsófia
Telefon/Mellék: 2030
Szoba: B 237
E-mail: hidvegi.zsofia@btk.elte.hu
Horváth Alíz egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2208
Szoba: B 225
E-mail: horvath.aliz@btk.elte.hu
Jin Kyoung Ae
Telefon/Mellék: 5356
Szoba: 223
E-mail: jinky@caesar.elte.hu
Jónás Dávid egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 2039
Szoba: 209
E-mail: jonas.david@btk.elte.hu
Kiss Mónika egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 2241
Szoba: 124
E-mail: kiss.monika@btk.elte.hu
Kósa Gábor Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 2027
Szoba: 15/1
E-mail: kosa.gabor@btk.elte.hu
Major Kornélia
Telefon/Mellék: 2021
Szoba: -126
E-mail: major.kornelia@btk.elte.hu
Mecsi Beatrix Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 2198
Szoba: 227
E-mail: mecsi.beatrix@btk.elte.hu
Nguyen Krisztina
Telefon/Mellék: 0000
Szoba: 225
E-mail: nguyen.krisztina@btk.elte.hu
Orosz Gergely tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 2241
Szoba: 124
E-mail: orosz.gergely@btk.elte.hu
Dr. Pap Melinda egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2025
Szoba: I. em. 15/8
E-mail: pap.melinda@btk.elte.hu
Dr. Pappová Melinda egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2054
Szoba: B239
E-mail: papp.melinda@btk.elte.hu
Péter Alexa egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2039
Szoba: I. em. 209.
E-mail: peter.alexa@btk.elte.hu
Rákos Attila tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 2041
Szoba: 202
E-mail: tenegri@caesar.elte.hu
Ruzsa Ferenc Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 5010
Szoba: B/230
E-mail: ruzsa.ferenc@btk.elte.hu
Salát Gergely Dr. habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 2023
Szoba: I/15/8
E-mail: salat.gergely@btk.elte.hu
Szabó Balázs egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2033
Szoba: I. em. 240
E-mail: szabo.balazs@btk.elte.hu
Szegedi Mónika egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 5010
Szoba: B/230
E-mail: szegedimoni@caesar.elte.hu
Takó Ferenc mb. előadó
Telefon/Mellék: 3746
Szoba: 239
E-mail: ferenc.tako@rk.elte.hu
Teleki Krisztina Viktória tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 2041
Szoba: 202
E-mail: teleki.krisztina@btk.elte.hu
Tóth Erzsébet egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2039
Szoba: I. em. 209
E-mail: toth.erzsebet@btk.elte.hu
Uchikawa Kazumi lektor
Telefon/Mellék: 0000
Szoba: 238
E-mail: uchikawa.kazumi@btk.elte.hu
Umemura Yuko habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 2033
Szoba: I. em. 240
E-mail: umemura.yuko@btk.elte.hu
Ye Qiuyue egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 5712
Szoba: mfszt. 12.
E-mail: ye.qiuyue@btk.elte.hu
Zentai Judit Éva egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2030
Szoba: 239
E-mail: zentai.judit@btk.elte.hu

Tanszékek

Központok