Filozófia Intézet

Cím: 1088 Budapest, Múzeum krt. 4/I
Telefon: 411 6500 / 5216
Fax: 485 5239
Honlap: http://philosophy.elte.hu/institute/
E-mail: filint@btk.elte.hu
Facebook: https://hu-hu.facebook.com/ELTEBTKFilInt


Vezetés

Bene László Dr. intézetigazgató, habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 5497
Szoba: I. em. 127
E-mail: benel@elte.hu
Ambrus Gergely Ferenc intézetigazgató-helyettes, habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 5242
Szoba: 1. em. 106.
E-mail: ambrusg@btk.elte.hu

Munkatársak

Gáll Katalin intézeti előadó
Telefon: 485 5237
Telefon/Mellék: 5216
Szoba: I. em. 122.
E-mail: gall.katalin@btk.elte.hu
Szlancsok Margit intézeti előadó
Telefon: 485 5237
Telefon/Mellék: 5286
Szoba: I . em. 120.
E-mail: szlancsok.margit@btk.elte.hu
Hartl Veronika adatkezelő (MTMT)
Telefon/Mellék: 5192
Szoba: fszt. 17.
E-mail: hartl.veronika@btk.elte.hu
Gárdai Kinga tudományos ügyintéző (elméleti nyelvészet)
Telefon/Mellék: 06-1-342-9372 / 6016
E-mail: gardaikinga@caesar.elte.hu

Oktatók

Lengyel Zsuzsanna Mariann tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 5292
Szoba: 1. em. 128
E-mail: lengyel.zsuzsanna.m@btk.elte.hu
Bernáth László egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 5216
Szoba: BI-122
E-mail: ewok@caesar.elte.hu
Bodnár István Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 5216
Szoba: I. em. 122-123
E-mail: stb@elte.hu
Borbély Gábor habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 5388
Szoba: II. em. 214
E-mail: borbelyg@caesar.elte.hu
Dr. Erdélyi Ágnes professor emerita
Telefon/Mellék: 5444
Szoba: II. em. 216.
E-mail: erdelyi.agnes@btk.elte.hu
Falus Katalin címzetes egyetemi docens
Telefon/Mellék: 5242
Szoba: I. em. 106.
E-mail: falus.katalin@btk.elte.hu
Finta Szilvia egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 5286
Szoba: BI-120
E-mail: hanna7@caesar.elte.hu
Gömöri Márton egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 5327
Szoba: II. em. 225
E-mail: gomori.marton@btk.elte.hu
Gopaulsingh Alexa Stephanie
Telefon/Mellék: +36209426466
Szoba: 204
E-mail: alexa.goupalshing@btk.elte.hu
Gyuris Beáta tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 6086
Szoba: 210
E-mail: gyuris@btk.elte.hu
Kálmán László egyetemi docens
Telefon/Mellék: 06-1-342-9372/6016
Szoba: 210
E-mail: kalman.laszlo@btk.elte.hu
Dr. Kelemen János professor emeritus
Telefon/Mellék: 5494
Szoba: I. em. 122-123.
E-mail: kelemen.janos@btk.elte.hu
Kiefer Ferenc professor emeritus
Telefon/Mellék: 06-1-342-9372 / 6099
E-mail: kiefer.ferenc@nytud.hu
Ludassy Mária professor emeritus
Telefon/Mellék: 5181
Szoba: 105
E-mail: ludassy.maria@btk.elte.hu
Markovich Réka egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 5245
Szoba: 226
E-mail: markovich@phil.elte.hu
Németh Attila kutatóprofesszor
Telefon/Mellék: N/A
Szoba: N/A
E-mail: nemeth21@caesar.elte.hu
Olay Csaba egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 5200
Szoba: I. em. 124
E-mail: olay.csaba@btk.elte.hu
Réz Anna Dorottya egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: -
Szoba: 119
E-mail: rezanna@caesar.elte.hu
Dr. Steiger Kornél professor emeritus
Telefon/Mellék: 5378
Szoba: II. em. 204.
E-mail: steiger.kornel@btk.elte.hu
E Szabó László Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 5327
Szoba: II. em. 225
E-mail: szabo.laszlo@btk.elte.hu
Szalai Judit habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 5292
Szoba: I. em. 128.
E-mail: szalai@caesar.elte.hu
Tatár György címzetes egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 5444
Szoba: II. em. 216.
E-mail: tatargy@caesar.elte.hu
Tőzsér János egyetemi adjunktus
Ullmann Tamás Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 5305
Szoba: I. em. 124.
E-mail: ullmann.tamas@btk.elte.hu
Zvolenszky Zsófia egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 5327
Szoba: II. em. 226.
E-mail: zvolenszky@caesar.elte.hu

Tanszékek