Nyelvi Közvetítés Intézete

Cím: 1088 Budapest, Múzeum krt. 4/F, 4/I
Telefon: +36 1 411-6500/5894
Honlap: https://languages.elte.hu
E-mail: bertalan.zoltanne@btk.elte.hu


Vezetés

Barta Péter Dr. intézetigazgató, egyetemi docens
Telefon/Mellék: 5894
Szoba: F ép. I/3
E-mail: barta.peter@btk.elte.hu
Robin Edina intézetigazgató-helyettes, egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 411-6500/5894
Szoba: F. ép. I/3.
E-mail: robin.edina@btk.elte.hu

Munkatársak

Bertalan Angéla intézeti előadó
Telefon/Mellék: 5894
Szoba: F épület I. em. 3-4.
E-mail: bertalan.zoltanne@btk.elte.hu

Oktatók

Bándli Judit Krisztina egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 5107
Szoba: 2. em. 209.
E-mail: bandli.judit@btk.elte.hu
Benedek Enikő egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: benedek.eniko@btk.elte.hu
Eszenyi Réka Zsuzsanna egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 5894
Szoba: 10
E-mail: reszenyi@caesar.elte.hu
Klaudy Kinga Dr. professor emeritus
Telefon/Mellék: 5893
Szoba: F épület I. em. 9.
E-mail: klaudy.kinga@btk.elte.hu
Maróti Orsolya Gabriella egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 5107
Szoba: 209
E-mail: maroti.orsolya@btk.elte.hu
Móricz Kristóf András egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 5892
Szoba: 09
E-mail: moricz.kristof.andras@btk.elte.hu
Pap Andrea egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 5107
Szoba: I/209
E-mail: pap.andrea@btk.elte.hu
Sereg Judit egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: nincs
Szoba: nincs
E-mail: sereg.judit@btk.elte.hu
Seresi Márta egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: -
Szoba: F. épület I. emelet 12/A
E-mail: seresi.marta@btk.elte.hu
Zachar Viktor egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 5894
Szoba: F épület I. em. 12/b.
E-mail: zachar.viktor@btk.elte.hu
Zajacz Zita egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 5107, 5425
Szoba: 209
E-mail: zajacz.zita@btk.elte.hu

Tanszékek