Német Nyelvoktató és Szakdidaktikai Tanszék

Cím: 1088 Budapest, Rákóczi út 5.
Telefon: 485 5200 / 4401
Fax: 460 4409
Honlap: http://germanisztika.elte.hu
E-mailelte.germanistik@gmail.com


Vezetés

Vörösné Rada Roberta Dr. tanszékvezető, habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 4412
Szoba: Rákóczi út 5., 255
E-mail: rada.roberta@btk.elte.hu

Oktatók

Daróczi Ildikó egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 4211
Szoba: Rákóczi út 5, 203
E-mail: daroczi.ildiko@btk.elte.hu
Dukáné Kárpáti Zsófia nyelvtanár
Telefon/Mellék: 4333
Szoba: R5, 132.
E-mail: karpatiz@caesar.elte.hu
Feldné Knapp Ilona Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 4309
Szoba: R5 136
E-mail: knapp.ilona@btk.elte.hu
Felhofer, Ludwig lektor
Telefon/Mellék: 4326
Szoba: R5, 134.
E-mail: ludwig.felhofer@gmail.com
Kertes Patrícia egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: 4202
Szoba: 130
E-mail: kertes.patricia@btk.elte.hu
Lemkecher, Samira lektor
Telefon/Mellék: 4324
Szoba: R5, 209
E-mail: S.Lemkecher@gmx.de
Offenhauser, Bernhard lektor
Telefon/Mellék: 4326
Szoba: R5, 134.
E-mail: Offenhauser_Bernhard@gmx.at
Dr. Perge Gabriella egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 4202
Szoba: 130
E-mail: perge.gabriella@btk.elte.hu
Tenten, Marlies lektor
Telefon/Mellék: 4323
Szoba: R5, 131.
E-mail: m_tenten@yahoo.com