Régészettudományi Intézet

Cím: 1088 Budapest, Múzeum krt. 4/B
Telefon: 411-6554, 411-6500/2924
Fax: 411-6553
Honlap: http://regeszet.elte.hu/
E-mail: archinst@btk.elte.hu


Vezetés

Vida Tivadar intézetigazgató, egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 2922
Szoba: fszt. 133.
E-mail: vida.tivadar@btk.elte.hu

Munkatársak

Sebők Katalin intézeti előadó
Telefon/Mellék: 2925
E-mail: sebokkata@gmail.com
Markó-Markechné Zelei Edit adatkezelő (MTMT)
Telefon/Mellék: 2911
Szoba: alagsor 31.
E-mail: zelei.edit@btk.elte.hu
Varga Benjámin Neptun-rendszerkezelő, tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 5049
Szoba: 103.
E-mail: varga.benjamin@btk.elte.hu

Oktatók

Anders Alexandra tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 2915
Szoba: 2.
E-mail: anders.alexandra@btk.elte.hu
Barna Ferenc tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 0000
Szoba: 6
E-mail: barna.ferenc@btk.elte.hu
Bartus Dávid habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 2929
Szoba: 142
E-mail: bartus.david@btk.elte.hu
Bödőcs András tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 2910
Szoba: fsz. 043
E-mail: bodocs.andras@btk.elte.hu
Borhy László Dr. egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 2928
Szoba: 141
E-mail: borhy.laszlo@btk.elte.hu
Csippán Péter egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2112
Szoba: B. ép. Alagsor 10.
E-mail: csplaae@caesar.elte.hu
Czajlik Zoltán habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 2916
Szoba: I. em. 125
E-mail: czajlik@caesar.elte.hu
Faragó Norbert tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: -
Szoba: 40
E-mail: faragonorber@caesar.elte.hu
Fejér Eszter tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 2112
Szoba: 10
E-mail: fejer.eszter@btk.elte.hu
Füzesi András tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: -
Szoba: 40
E-mail: fuzesia@caesar.elte.hu
Juhász Lajos egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2051
Szoba: 139
E-mail: juhasz.lajos@btk.elte.hu
Dr. Kalla Gábor habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 2917
Szoba: I. em. 126
E-mail: kalla.gabor@btk.elte.hu
Koncz István tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 5713
Szoba: 03
E-mail: fredgar@caesar.elte.hu
Limp-Kis Zita tudományos segédmunkatárs
Szoba: 06
E-mail: limp-kis.zita@btk.elte.hu
Mester Zsolt habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 2915
Szoba: A01
E-mail: mester.zsolt@btk.elte.hu
Mészáros Orsolya egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2914
Szoba: alagsor 4.
E-mail: meszaros.orsolya@btk.elte.hu
Mordovin Maxim habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 2918
Szoba: fszt. 140.
E-mail: mordovin.maxim@btk.elte.hu
Nagy Szabolcs Balázs egyetemi tanársegéd
Telefon/Mellék: +(36)-1-411-6500 / 2914
Szoba: 04
E-mail: nagy.szabolcs@btk.elte.hu
Rácz Zsófia dr. egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2913
Szoba: fszt. 133
E-mail: racz.zsofia@btk.elte.hu
Raczky Pál egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 2924
Szoba: fszt. 138.
E-mail: raczky.pal@btk.elte.hu
Samu Levente tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 5713
Szoba: 3
E-mail: samulevente@caesar.elte.hu
Siklósi Zsuzsanna egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2926
Szoba: 138
E-mail: siklosi.zsuzsanna@btk.elte.hu
Dr. Simon Bence tudományos segédmunkatárs
Telefon/Mellék: 2916
Szoba: 125
E-mail: simon.bence@btk.elte.hu
Szabó Dániel egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2929
Szoba: fszt. 142
E-mail: szabo.daniel@btk.elte.hu
Szabó Gábor habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 2917
Szoba: fszt. 12
E-mail: szabo.gabor@btk.elte.hu
Szilágyi Márton tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 2116
Szoba: 7
E-mail: marton.szilagyi@btk.elte.hu
Tóth Zsuzsanna tudományos munkatárs
Telefon/Mellék: 2112
Szoba: alagsor 10.
E-mail: tothzsuzsa11@caesar.elte.hu
Váczi Gábor tudományos főmunkatárs
Telefon/Mellék: 2116
Szoba: 7
E-mail: vaczigabor@btk.elte.hu
Vandlik Katalin egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 2918
Szoba: fszt. 127
E-mail: vandlik.katalin@btk.elte.hu

Tanszékek