Az ELTE Problémamegoldó Rendszerek Kiválósági Programjának filozófiai kutatócsoportja


Vezetés

Zvolenszky Zsófia kutatócsoport-vezető, egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 5328
Szoba: II. em. 226.
E-mail: zvolenszky.zsofia@btk.elte.hu

Tagok

Ambrus Gergely kutatócsoport tag, habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 5242
Szoba: I. em. 106.
E-mail: ambrus.gergely@btk.elte.hu
Balogh Zsuzsanna Irén kutatócsoport tag
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: balogh.zsuzsanna@btk.elte.hu
Bárány Tibor kutatócsoport tag
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: barany.tibor@btk.elte.hu
Bernáth László kutatócsoport tag
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: bernath.laszlo@btk.elte.hu
Bodnár István kutatócsoport tag, egyetemi tanár
Telefon/Mellék: 5286
Szoba: I. em. 120.
E-mail: bodnar.istvan@btk.elte.hu
Dombrovszki Áron kutatócsoport tag
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: d_aron@outlook.com
Eid Jean kutatócsoport tag, PhD-hallgató
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: jeaneid@student.elte.hu
Finta Szilvia kutatócsoport tag
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: finta.szilvia@btk.elte.hu
Gopaulsingh Alexa Stephanie kutatócsoport tag
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: alexa.gopaulsingh@btk.elte.hu
Graepel-Csink Viktória kutatócsoport tag
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: viktoria.csink@gmail.com
Kapelner Zsolt kutatócsoport tag
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: kapelner.zsolt@gmail.com
Markovich Réka kutatócsoport tag
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: markovich@phil.elte.hu
Máté András kutatócsoport tag, ny. egyetemi docens
Telefon/Mellék: 5328
Szoba: II. em. 226
E-mail: mate.andras@btk.elte.hu
Réz Anna kutatócsoport tag, egyetemi adjunktus
Telefon/Mellék: 5305
Szoba: I. em. 119
E-mail: rez.anna@btk.elte.hu
Szalai Judit kutatócsoport tag, habilitált egyetemi docens
Telefon/Mellék: 5292
Szoba: I. em. 128.
E-mail: szalai.judit@btk.elte.hu
Tőzsér János kutatócsoport tag
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: tozser.janos@btk.elte.hu
Vonnák Diána kutatócsoport tag
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: vonnak.diana@btk.elte.hu
Zemplén-Véber Virág kutatócsoport tag
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: veber.virag@btk.elte.hu

Oktatók

Tőzsér János
Telefon/Mellék: -
Szoba: -
E-mail: tozser.janos@btk.elte.hu